Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
TMW avalikustas eelseisva konverentsi programmi ​28.-29. augustil muusika- ja kultuurifestivali Tallinn Music Week (TMW) raames toimuva konverentsi programm ja ajakava on valmis. Kriisistrateegiad, uue põlvkonna autoriõigused ning ürituste tervise- ja ohutusnõuded on osa loomemajanduse ja kultuurikorralduse uue ajastu teemadest, mida Eesti Kunstiakadeemias (EKA) toimuval konverentsil analüüsitakse. Konverentsi peateemad on muusikatööstus 2.0, kestliku arengu eesmärgid ja naabrid ning eritähelepanu pööratakse muutuste juhtimisele ja koostööle.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Punk-barokk, kummituslinnade poeesia ja tänavakunsti avastusretk Tallinn Music Weeki kunstiprogrammis ​25.–31. märtsini toimuv muusika- ja linnakultuurifestival Tallinn Music Week (TMW) sisaldab ka tänavu Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse (EKKAK) kureeritud kaasaegse kunsti eriprogrammi TMW Kunst. Pikendatud avamisaegadega galeriiõhtul Tallinna Neljapäev esitletakse seitsmes kunstigaleriis nii Eesti kui ka rahvusvaheliste kunstnike näitusi ja Telliskivi Loomelinnakus leiab aset tänavakunsti ekskursioon.
Samurai Champs: „Me kõik saaksime planeeti aidata, kui me vähendaksime või üldse lõpetaksime punase liha söömise“ Kahest Kanada preerialinnast – Saskatoon ja Regina – pärit duo Samurai Champs loob tumedat kombinatsiooni kaasaegsest hiphopist ja R&B’st. Duo esineb festivalil kahel korral: neljapäeval, 5. aprillil kell 20.15 Kinos Sinilind üritusel Made in Canada ning laupäeval, 7. aprillil kell 21.00 Telliskivi Rohelises Saalis TMW 2018 & Telia esitlevad: Sweet Spot Festival õhtul.
Tagasi üles
Back