Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

KASAGANAAN tõmbab TMW-le krõpsu peale
Kuula ka IDA raadio erisaadet!

VYMVN FOTO: TMW pressimaterjal

TMW kolm päeva kestvale muusikaprogrammile paneb 30. märtsil klubis HALL lõppakordi tantsumuusika maraton Kasaganaan. Keskööst hommikuni kolmel laval kestev pidu pakub eriilmelist sortimenti tantsumuusika produtsentidelt ja DJ-delt Ukrainast Islandini ja Hollandist Ameerikani.  

Peo ühe haripunktina astub üles Peterburi uue psühhedeelse ja futuristliku muusika lainel nimega “Somatik” purjetav slow rave duo Perforated Cerebral Party, kes esitleb TMW-l ka oma uut albumit „Neverendingstory".  

Veel saab kuulda ja näha Houstoni house muusika produtsenti PhuturePhil, Toronto uue põlvkonna üht säravamat EDM produtsenti VYMVN ning elektroonikasse ilu ja toorust tundlikult sissesulatavat Moskva artisti Åmnfx. Sarajevost toob biidid kohale eklektik ja elektrik dRUMELODY, Prahast tuleb üle prahi elektroonikat ja päris trumme kontserdil kokkusulatav vendade duo Bratři, Leedust hõiskab ennast pulti beatbox’i tšempion GON ja Valgevenet esindab IDM-i ja garage’i maiguline elektroonik Alexei Kosmonavt. Lisaks esinevad räpast ja sätendavat kõheelektroonikat tootev Motoblok Ukrainast ning Islandilt tulevad kohale industriaalse mekiga tumedapoolse techno produtsent TRPTYCH ja pisut isemoodi funky-radu kondav Terrordisco

Halli öö toimetavad uude päeva itaalia juurikaga Amsterdami massihüpnotisöör Besty Fritz ning Stockholmist saabub kodumaale ulakat technot mängiv eesti juurtega Deejay Merilin

Kuula Kasaganaanil esinevaid artiste Ida raadio erisaates siin! Ja vaata Perforated Cerebral Party uue albumi videot siin.

Tagasi üles
Back