Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Briti muusikaveeb Gigwise soovitab teha TMW-l viit asja

Zahir FOTO: Rasaa Etten

Briti muusikaveeb Gigwise toob oma artiklis välja viis asja, mida järgmisel nädalal algaval TMW-l teha. Esmalt soovitab leht näha parimaid kultus- ja  alternatiivbände, seejärel teritada vaimu konverentsil, väisata Linnahalli ning käia šoti baaris ning teed joomas.

Leht toob esile tänavuses programmis leiduvad imetlust väärivad artistid: „Suur osa koosseisust mõjub nagu mõtlemapanevat muusikat massilise hitipotentsiaaliga repertuaarile eelistav fänniajakiri oleks reaalsuseks saanud."

Artistidena on välja toodud möödunud aasta ühe parima albumi üllitanud plahvatuslik kodumaine müraroki punt Zahir, kes suudavad Swansi ja Jesus Lizardi laadis seansilikku meelelaadi luua, esmajärguline neogooti postpunk Taiwani kollektiivi 仙樂隊 SEN esituses ja atonaalsete-avangardsete akordionimustrite meister Yegor Zabelov.

Tuuakse välja ka konverents, millest festivali meelestatus on loonud sobiva pinnase uute ideede sünniks ning kus leiab kõnelejaid nagu John Robb ja Koen ter Heegde, kellelt läbimurde jahil iseseisvad bändid nõuandeid leiavad.

Tagasi üles
Back