Imogen Heap: „20 aasta pärast on nutitelefonid meie naha alla kaevunud ja ma ootan seda põnevusega.“ (1)

Tallinn Music Week
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Imogen Heap
Imogen Heap Foto: TMW pressimaterjal

Kultuurikatlas toimuval tänavusel Tallinn Music Weeki konverentsil kõneleb palavalt armastatud Briti muusik, laulukirjutaja ja tehnoloogiahuviline Imogen Heap.

„Ma arvan, et tulevik tuleb põnev. 20 aasta pärast on nutitelefonid meie naha alla kaevunud ja ma ootan seda põnevusega. Ma tunnen, et ma liigun õiges suunas, sest mu ressursid ja armastus on panustatud tehnoloogiasse. Ma ei jõua ära oodata, et masinad meile lähemale tuleksid, vastupidiselt sellele, et meie masinatele rohkem läheneksime. Miks pean ma laua taha istuma selleks, et arvutit kasutada? Miks see minuni ei võiks tulla?”

Imogen Heapi transhumanistlik armastus tehnoloogia ja selle positiivsete ning maailma muutvate aspektide vastu on imetlusväärne. Tänavusel konverentsil räägib eklektiline ja innovaatiline muusik koostööst Mycelia ja Creative Passportiga, mis on muusikute jaoks uus digitaalse identiteedi tase.

Loe lähemalt tema intervjuust The Line of Best Fitiga.

Märksõnad

Tagasi üles