Otseülekanne: Täna algava Tallinn Music Weeki konverentsiprogrammi avab president Kersti Kaljulaid

Tallinn Music Week
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

TMW konverents "Creative Impact", mis hõlmab 87 rahvusvahelist kõnelejat 30 erinevas arutelupaneelis, toimub 31. märtsil ja 1. aprillil paralleelselt kahes kohas: traditsioonilises konverentsikeskuses Nordic Hotel Forum ja Vene Kultuurikeskuses.

Konverentsi avab täna, 31. märtsil kell 10 Vene Kultuurikeskuses president Kersti Kaljulaid. Lisaks võtavad sõna Nordea Eesti juht Gerd Müller ja Tallinn Music Weeki juht Helen Sildna. Avamisele järgneb kaks päeva arutlusi ja esitlusi muusika- ning loovtööstuse tipptegijate osalusel, praktilisi kiirkohtumisi, töötube ning inspireerivaid lugusid Soomest Keeniani. TMW konverents kutsub kaasa mõtlema teemadel nagu tulevikutööstus, tehnoloogia, säästlik areng, Euroopa digitaalne tulevik ja meedia mõjuväljade analüüs tõejärgses maailmas.

Konverentsiprogrammi kava

Konverentsipäeva planeerimiseks on soovitav kasutada My Schedule tööriista abi.

Konverentsi esinejad

TMW konverentsi korraldavad Tallinn Music Week ja Music Estonia.

Konverentsi lavad sisustavad Norr11 ja Elke Mööbel.

TMW kahepäevasele konverentsile tagab pääsu TMW 2017 delegaadipass hinnaga 295 eurot. 

Delegaadiks registeeru siin.

Delegaadipass tagab lisaks TMW kahepäevasele konverentsile ja muusikafestivalile pääsu ka festivali delegaadibaaridesse ning registreerunud kontaktide andmebaasile.

Alates 27. märtsist on TMW veebipoes müügil ka konverentsi ühepäeva-passid hinnaga 125 eurot.

Konverentsi ühepäevapass tagab pääsu kõikidele konverentsi paneelidele kas 31. märtsil või 1. aprillil. Konverentsi ühepäevapass ei kehti TMW muusikafestivali õhtustel kontsertidel ega teistel tasulistel üritustel.

TMW festivalipassid on läbi müüdud, õhtuste kontsertide üksikpiletid on müügil Piletilevis.

Piiratud kogus TMW 2017 toetajapasse hinnaga 150 eurot on müügil TMW veebipoes. TMW toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele, sh TMW avakontserdile ning TMW delegaadibaaridesse ning pakub võimalust personaliseeritud  programmisoovitusteks. Nordea ja Telia klientidele kehtivad erisoodustused.

Tagasi üles