P, 5.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Soome muusikaagentuur Fullsteam tähistab Tallinn Music Weekil oma 15. sünnipäeva

Tallinn Music Week
Soome muusikaagentuur Fullsteam tähistab Tallinn Music Weekil oma 15. sünnipäeva
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Huoratron
Huoratron Foto: Vilhelm Sjostrom

27. märtsist 2. aprillini toimuva uue muusika ja linnakultuuri festivali Tallinn Music Week (TMW) raames tähistab oma 15. sünnipäeva Soome muusikaettevõte Fullsteam. Reedel, 31. märtsil Kultuurikatlas toimuval kontsertpeol esineb tuntud Soome artistide Huoratroni ja Paperi T kõrval ka Eesti elektropopi produtsent NOËP.

Fullsteam on Soome üks suurimaid ja edukamaid muusikaettevõtteid, mis tegutseb nii plaadileibli, kontsertagentuuri kui management-firmana. Viieteistkümne tegevusaasta jooksul on Fullsteam üllitanud üle saja plaadi tuntud Soome artistidelt nagu Disco Ensemble, Ismo Alanko, Lapko ja Rubik ning enam kui tuhandelt rahvusvaheliselt artistilt üleilma tippnimedest kultusbändideni. Fullsteami korraldatud arvukate muusikasündmuste ja -festivalide nimestikust leiab ka ühe Soome suurima ning staažikaima festivali Provinssirock ning viimaste aastate menuki Sideways festivali.

“Möödunud aasta oli Fullsteami ajaloo edukaim,“ rõõmustab agentuuri tegevjuht Heidi Aho. “Müüsime välja nii Sideways festivali kui Justin Bieberi staadionikontserdi, Provinnsirock aga püstitas kõigi aegade publikurekordi. Parim aeg tähistamiseks!”

31. märtsil Kultuurikatla Katelde saalis peetaval Fullsteami sünnipäevapeaol teevad kontsertetteaste põhjanaabrite elektroonilise muusika omakõlalisemaid tegijaid Huoratron ja rahvusvaheliselt edukamaid Eesti artiste NOËP.

Huoratron sündis uue aastatuhande alguses DJ ja produtsendi Aku Raski poolt Gameboy’de piiratud tehnoloogiat rakendava kunstiprojektina. Viimistletud dünaamilist agressiooni ja nüansirikkaid elamusi pakkuv Huoratron on ühtaegu nagu 17. sajandi viiulimeister ning showman, kelle muusikat kannab kartmatu suhtumine, reeglite rikkumine ja jäägitu missioonile pühendumine. Huoratroni rafineeritud agressioonile pakuvad vastukaalu meie produtsendi ja laulja NOËPi ehk Andres Kõpperi mahedad elektroonilised palad ning ultramoodsaid biite pakuvad sünnipäevapeol uue Soome räpi parimate poegade Paperi T ja DJ Kridlokki plaadisetid.

Esinejate nimestik on täienemas.

Fullsteami 15. sünnipäevapeo piletid hinnaga 10€ on müügil nii Piletilevi kui Soome piletimüüja Tiketti keskkonnas ja müügipunktides.

Kontserdile tagavad pääsu ka kõik TMW passid.

TMW 2017 festivalipassid hinnaga 60 eurot on müügil TMW veebipoes. Festivalipass tagab sissepääsu kõikidesse TMW muusikaprogrammi kuuluvatesse klubidesse eeldusel, et vastav klubi ei ole välja müüdud. Kui klubi on välja müüdud, toimub publiku klubisse laskmine järjekorra alusel. Nordea ja Telia klientidele kehtivad erisoodustused.

Piiratud kogus TMW 2017 toetajapasse hinnaga 150 eurot on müügil TMW veebipoes. TMW toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele, sh TMW avakontserdile ning TMW delegaadibaaridesse ning pakub võimalust personaliseeritud  programmisoovitusteks. Nordea ja Telia klientidele kehtivad erisoodustused.

TMW 2017 delegaadipass on kuni 19. märtsini müügil hinnaga 250 eurot (alates 20. märtsist 295 eurot) TMW veebipoes. Delegaadipass tagab lisaks muusikafestivalile pääsu 31. märtsist 1. aprillini toimuvale TMW konverentsile ja delegaadibaaridesse ning registreerunud kontaktide andmebaasile.

Üha uusi maitseid ja värve omandava linnafestivali Talinn Music Week kavas on tänavu lisaks muusika- ja kunstiprogrammile ning loovtööstuse konverentsile restoraniprogramm „TMW maitsed“, vestluste sari „TMW jutud“, avalikku linnaruumi hõlmav arhitektoonika projekt, piirkonna põnevaimat disaini ja brände tutvustav Disainiturg ning esmakordselt ka spetsiaalne laste- ja noorteprogramm. 27. märtsist 2. aprillini toimuva festivali siduvaks teemaks on jätkusuutlik areng ning sellega seotud valdkonnad keskkonnasäästlikkusest linnaarenguni ja kogukondade ühendamisest võrdõiguslikkuse edendamiseni.

Märksõnad
Tagasi üles